Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ linear voice coil actuator low noise ] mecz 93 produkty.
niski poziom hałasu lekkie silniki VCAR dla przemysłu półprzewodników
| Udar: | Krótki |
|---|---|
| Rodzaj cewki: | Wielowarstwowe |
| Rozstrzygnięcie: | Wysoki |
Wysokiej częstotliwości, wysokiej niezawodności wielowarstwowy silnik Vcm Voice Coil
| Dokładność pozycjonowania: | Wysoki |
|---|---|
| Zmuszać: | Wysoki |
| Aktualność: | Niskie |
50mm Stroke Linear Motor Actuator Wysokiej dokładności pozycjonowania Voice Coil Motor
| Siła szczytowa: | 2.1N |
|---|---|
| Powtarzalność: | 0,05 mm |
| Długość skoku: | 50 mm |
Wysokiej precyzji 0,05 mm silnik z wiertarką głosową Dc Aktuator liniowy do automatyki przemysłowej
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Wykorzystywany w robotach silnik z napędem bezpośrednim.
| Pakiet: | Opakowania kartonowe |
|---|---|
| Udar: | Krótki |
| Aktualność: | Niskie |
11V 90° Stroke Motor o lekkiej masie obracający się silnik z wiertarką głosową do precyzyjnego sterowania
| Waga: | 18g |
|---|---|
| Długość: | 70 mm |
| napięcie: | 11V |
Precyzyjne mikrosilniki obrotowe z cewką drgającą do zastosowań optycznych
| Waga: | 225,5 g |
|---|---|
| Długość: | 115 mm |
| Woltaż: | 52,4 V |
Silnik silnikowy VCM o wysokim przyspieszeniu do manipulacji w półprzewodnikach
| Ogólny wymiar: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Power oceniany: | 18w |
| charakterystyczny: | Wysokie przyspieszenie |
Silnik silnika VCM głosowego silnik napędu bezpośredniego silniki dużych prędkości niski hałas
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | 30 |
Lżejszy aktywator przemieszczający cewkę głosową, silnik napędu bezpośredniego cewki głosowej do szybkiego sterowania lusterkiem
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, medycyna, półprzewodniki, lotnictwo, sterowanie zaworami, platfor |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

