Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ linear voice coil actuator low noise ] mecz 93 produkty.
Krótki czas reakcji Moduły silnika cewki głosowej Wysokiej precyzji poziomowanie liniowe
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Mikromagnes stały, silnik linijny, wbudowany w wał, silnik z wiertarką głosową dla przemysłu półprzewodnikowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Zero Hysteresis Hollow Core Motor Reciprocating Voice Coil Motor dla przemysłu lotniczego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Silnik synchroniczny |
| Częstotliwość: | 50 |
Wykorzystanie silnika z napędem liniowym typu prostokątnego 11V
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Name: | Linear Motor Actuator |
| Stroke Length: | 50mm |
0.84N.M Szczytowy moment obrotowy prostokątny silnik zwojowy dla technologii laserowych
| Życie: | ≥10000 godz |
|---|---|
| napięcie: | 6,3 V |
| Dokładność: | 0,05 mm |
Wysokiej precyzji Mikro Rotary Voice Coil Motor For Mirrors Low Noise Design
| Funkcja ochrony: | Całkowicie zamknięty |
|---|---|
| Model produktu: | VARS0706-014-00A |
| Szczytowy moment obrotowy: | 7.1 N.m. |
11.5V Precyzja oddychania Wysokiej Wydajności Aktuator Głosowy silnik cewkowy
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Władza: | 2500N |
| Numer partii: | YET-YQDJ62 |
Silniki z silnikiem obrotowym o wysokiej dokładności pozycyjnej do produkcji półprzewodników
| nazwisko: | Obrotowy silnik cewki drgającej |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Hałas: | Niskie |
Lekkie silniki głosowe silnikiem linijnym o wysokim przyspieszeniu
| Waga: | 0,28 kg |
|---|---|
| Władza: | 260N |
| Życie: | 100 milionów razy |
Wysokiej prędkości VCM Voice Coil Motor Mały bezrdzeniowy silnik o niskiej hałasie Wysoka niezawodność
| napięcie: | 44,9 V |
|---|---|
| Aktualność: | Niskie |
| Koszty: | Niskie |

