Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ linear voice coil actuator low noise ] mecz 93 produkty.
39mm Ołówno-przewodowy aktywator głosowy w całości osadzony
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Długotrwały silnik VCM z silnikiem głosowym o niskim poziomie hałasu do automatyki przemysłowej
| Wielkość: | małe |
|---|---|
| Waga: | 7,9 g |
| Hałas: | Niskie |
Wysokiej wrażliwości całkowicie domowy silnik silnikowy wiertarki głosowej o lekkiej masie
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Życie: | 100 milionów razy |
| Numer partii: | JESZCZE-YQDJ64 |
Wykonujące silniki prądu stałego o wysokiej precyzji
| Stosowanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
|---|---|
| Typ: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |
7.2mm Całkowicie wbudowany silnik dźwiękowy
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Specjalnie wyprodukowany silnik głosowy z silnikiem głosowym wysokiej częstotliwości
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
2500N Liniowy Silnik Głosowy 6,2 mm Długość Uderzenia Liniowe Silniki prądu stałego
| Siła wyjściowa: | Wysoki |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | Wysoki |
| Moc nominalna: | 2500N |
Silnik silnikowy z wiertarką głosową prostokątnego typu, silnik elektryczny o niskim poziomie hałasu, silnik elektryczny liniowy
| Stroke Length: | 34.3mm |
|---|---|
| Weight: | 40g |
| Speed: | Hight |
Przetestowanie precyzyjny silnik cewki głosowej wysokiej częstotliwości Typ wyjścia cewki głosowej
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Napięcie (v): | 26,9 |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | DO USTALENIA |
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |

