Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ linear voice coil actuator low noise ] mecz 93 produkty.
Liniowy siłownik cewki drgającej typu X-Y Motion. Mikrocewka drgająca o niskim poziomie hałasu
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
|---|---|
| Rodzaj: | Siłownik |
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
Wysokiej prędkości liniowy silnik dźwiękowy, silnik dźwiękowy płaskiego typu
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |
Niski hałas Liniowy silnik silnika dźwiękowego
| Stroke Length: | 6.8mm |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Positioning Accuracy: | High |
24V Liniowy Aktuator Głosowej Spiral VCAB Seria Miniaturowy Silnik Głosowej Spiral
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
16mm Stroke Linear Voice Coil Actuator VCAP Series Linear Voice Coil
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Kompaktowy liniowy silnik ruchu wiertniczego silnika wiertniczego Vcm
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Wysokiej częstotliwości liniowy silnik silnikowy głosowy
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, AGD, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
|---|---|
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |
XY Axis Linear Voice Coil Actuator Flat Motors dla przemysłu mikro narzędziowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Numer modelu: | VCAP0030-0200-00A |
| Użycie: | Łódź, samochód, sprzęt domowy, bezzałogowy statek, drukowanie 3D, mikroskop, robot, wentylatory medy |
Wysokiej Siły 6,8 mm Liniowy Aktuator Wlewu Głosowego Długotrwałego Mikro Wlewu Głosowego
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
Wysokiej precyzji liniowy silnik wiertniczy głosowy niski hałas silnik wiertniczy głosowy serii VCAH
| Siła wyjściowa: | Wysoki |
|---|---|
| Moc nominalna: | 2500N |
| Zakres prądu: | 4.2A |

