Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ linear voice coil actuator low noise ] mecz 93 produkty.
42.7V Liniowy silnik z cewką głosową VCAH Serię lekkiego ciężaru Liniowy aktuator cewków
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Rated Power: | 2500N |
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
Wysokiej precyzji VCM Voice Coil Motor Permanent Magnet Mini Motor Niski hałas
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, respirator medyczny, mikroskop, optyka, soczewka optyczna, sprzęt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Niski hałas Mini silnik elektryczny 12 Volt silnik elektryczny
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Niski hałas Rotary Voice Coil 32° Stroke Rotating Motor VCM 0.22N.M Szczytowy moment obrotowy
| Prędkość: | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Ciągły moment obrotowy: | 0,12 Nm |
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
Silniki VCM Voice Coil o wysokiej rozdzielczości z precyzyjnym pozycjonowaniem urządzeń medycznych
| Udar: | 6,4 mm |
|---|---|
| Wielkość: | małe |
| Rozstrzygnięcie: | Wysoki |
Wysokiej prędkości obrotowy silnik cewki głosowej oscylacji odwzajemnienia silnik cewki głosowej VCM
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Użycie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Aluminiowy stop obrotowy silnik wiertniczy głosowy wysokiej dokładności pozycjonowania silnik VCM 52V obrotowy
| Hałas: | Niskie |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Moment obrotowy: | 7.1 N.m. |
Silniki zwrotne głosowe silniki o wysokiej prędkości obrotowej 0.22N.M.
| Hałas: | Niskie |
|---|---|
| Dokładność: | 0,05 mm |
| nazwisko: | Obrotowy silnik cewki drgającej |
Wysokiej prędkości obrotowy silnik wiertniczy VCM 54g obracający się z dokładnością 0,05 mm
| Życie: | 10000 godz |
|---|---|
| Wielkość: | 50*50*50mm |
| Dokładność: | 0,05 mm |
Zastosowany silnik o wysokiej częstotliwości wiertniczy z łącznikiem wiertniczym
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

