Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ linear voice coil actuator low noise ] mecz 93 produkty.
Lekkie silniki dźwiękowe VCAP małe silniki liniowe
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Władza: | 26w |
| Numer partii: | JESZCZE-YQDJ58 |
Niski hałas Wysokiej Wydajności Aktuator Liniowy Głosowy Silnik Wlewu Do Pierwszej Pomocy Medycznej
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka, soczewka optyczna |
| Rodzaj: | Siłownik |
Wykonawca linijny o niskiej hałasie, z wysoką dokładnością
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
|---|---|
| Weight: | Light |
| Lifetime: | Long |
Niski hałas Kompaktowy wirnik głosowy Liniowy wirnik głosowy miniaturowy
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |
Wysokiej prędkości liniowy silnik głosowy o wielkości spirali wysokiej precyzji
| Rodzaj produktu: | Liniowy silnik z cewką drgającą z wałem |
|---|---|
| Dokładność pozycjonowania: | Wysoki |
| Długość skoku: | 12 mm |
Wysoka dokładność pozycjonowania Liniowa cewka głosowa Kompaktowy silnik linijnej cewki głosowej
| Operating Temperature: | Wide |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Stroke Length: | 4mm |
42.7 Zakres napięcia Liniowa cewka głosowa Wysokiej Precyzji Aktuator Liniowa cewka
| Force Output: | High |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Voltage Range: | 42.7 |
Silnik z linią głosową o wysokiej rozdzielczości z wałem do automatyki przemysłowej
| Rodzaj produktu: | Liniowy silnik z cewką drgającą z wałem |
|---|---|
| Powtarzalność: | Wysoki |
| Prędkość nominalna: | 100 Hz (obr./min) |
Wysokiej precyzji liniowy silnik wiertniczy ruchu drogowego Długość 20 mm silnik wiertniczy ruchu drogowego
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Force: | High |
XY Motor Magnesowy Liniowy Silnik Głosowy Zwojowy Wysoka dokładność
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, sprzęt gospodarstwa domowego, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wen |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

