Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ high speed linear voice coil actuator ] mecz 175 produkty.
Mikro Liniowy Wątek Głosowy Aktuator Gniazda Napędu Silnika Do Spawania Cnc Robot Ramię Laserowe cięcie
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Komutacja: | szczotka |
| Numer modelu: | VCAB0022-0448-00A |
Gładki silnik silnikowy VCM wysokiej mocy Mini płaski serwo silnik
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Użycie: | ŁÓDŹ, Samochód, roboty, UAV, wentylatory medyczne, druk 3D, mikroskopy, endoskop |
| Rodzaj: | Siłownik |
Stabilny liniowy silnik wiertniczy dźwiękowy oscylujący mikro silnik do zbierania danych inwertera
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, roboty, UAV, wentylatory medyczne, druk 3D, mikroskopy, endoskop |
| Rodzaj: | Siłownik |
Wykonawca obrotowy z wiertarką dźwiękową 0,22N.m
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| napięcie: | 15,5 V |
| Materiał: | Stop aluminium |
Moduł silnikowy o wysokiej częstotliwości odpowiedzi głosowej z wałem dla sektora przemysłowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wykonujące silniki prądu stałego o wysokiej precyzji
| Stosowanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
|---|---|
| Typ: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |
Wysokiej precyzji silnik liniowy aktuator prostokątny typ silnik liniowy ze zwojem głosu
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Siłownik |
| Częstotliwość: | 50 |
7.2mm Całkowicie wbudowany silnik dźwiękowy
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wykonawca silnika liniowego dużych prędkości VCAS Series Low Noise Micro Voice Coil Actuator
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Wyposażenie do badań medycznych W pełni wbudowany silnik silnika głosowego o wysokiej częstotliwości
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |

