Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ high speed linear voice coil actuator ] mecz 175 produkty.
Wysoka dokładność pozycjonowania Liniowa cewka głosowa Kompaktowy silnik linijnej cewki głosowej
| Operating Temperature: | Wide |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Stroke Length: | 4mm |
19 mm układu drogowego silnika linijnego głosowego o wysokiej precyzji 29 V silnika prądu stałego
| Dokładność pozycjonowania: | Wysoki |
|---|---|
| Zakres prądu: | 4.9A |
| Rozstrzygnięcie: | Wysoki |
Wykonujący prostokątną cewkę głosową Wykonujący stały magnes o dużym przyspieszeniu
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
42.7 Zakres napięcia Liniowa cewka głosowa Wysokiej Precyzji Aktuator Liniowa cewka
| Force Output: | High |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Voltage Range: | 42.7 |
Mikromagnetyczny aktywator Liniowy silnik z cewką głosową do maszyn do cięcia laserowego cienkiej płyty
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Numer modelu: | VCAH0040-0240-00A |
| Całkowity udar: | 24 mm |
XY Motor Magnesowy Liniowy Silnik Głosowy Zwojowy Wysoka dokładność
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, sprzęt gospodarstwa domowego, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wen |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej prędkości całkowicie umieszczony silnik silnikowy silnika silnikowego silnika silnikowego silnika silnikowego silnika silnika silnikowego silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika
| Continuous Force: | 4.2N |
|---|---|
| Product Name: | Fully House Voice Coil Actuator |
| Voltage: | 26.6V |
2500N Liniowy silnik cewki głosowej niskiego zużycia energii
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
Precyzyjny liniowy silnik cewkowy o wysokiej reakcji do mikroruchów w półprzewodnikach
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Model produktu: | VCAB0262-0112-00A |
| Waga (g): | 285 |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Napięcie (v): | 26,9 |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | DO USTALENIA |
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |

