Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ high speed linear voice coil actuator ] mecz 175 produkty.
Silnik odruchowy haptyczny 2.5A VCM
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej precyzji kwadratowy VCM Voice Coil Motor w urządzeniach audio mobilnych
| Rodzaj montażu: | Flanka |
|---|---|
| Kolor: | srebrny/czarny |
| Pozycja: | Mini silniki elektryczne |
Silnik liniowy dużych prędkości do dwwymiarowego lusterka Mini silnik aktuatora liniowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Lekkie silniki głosowe silnikiem linijnym o wysokim przyspieszeniu
| Waga: | 0,28 kg |
|---|---|
| Władza: | 260N |
| Życie: | 100 milionów razy |
Układ pozycjonowania kątowego silnik obrotowy głosowy o wielkości cewki silnik oscylujący o wysokiej precyzji
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, wentylatory medyczne, projekt optyczny, sprzęt laserowy, półprzew |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Silniki z silnikiem obrotowym o wysokiej dokładności pozycyjnej do produkcji półprzewodników
| nazwisko: | Obrotowy silnik cewki drgającej |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Hałas: | Niskie |
Wysokiej prędkości, wysokiej precyzji, prostokątne, liniowe siłowniki silników dla robotów przemysłowych
| Numer modelu: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Źródło energii: | Elektryczność |
| Materiał: | Stop aluminium |
Lekkie silniki głosowe o wysokiej liniowości z niskim poziomem hałasu dla przemysłu automatycznego
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
Wykorzystywany w robotach silnik z napędem bezpośrednim.
| Pakiet: | Opakowania kartonowe |
|---|---|
| Udar: | Krótki |
| Aktualność: | Niskie |
Wysokiej częstotliwości, wysokiej niezawodności wielowarstwowy silnik Vcm Voice Coil
| Dokładność pozycjonowania: | Wysoki |
|---|---|
| Zmuszać: | Wysoki |
| Aktualność: | Niskie |

