Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm ] mecz 112 produkty.
Wykorzystanie silnika głosowego o wysokiej częstotliwości dla systemów automatycznego skupiania
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej częstotliwości Głosowa cewka Motor Stage Niska prędkość DC Liniowo silnikowane Stage optyczny
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, roboty, UAV, wentylatory medyczne, optyka, druk 3D, mikroskopy |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej wydajności obrotowy silnik wiertniczy dynamiczny dla półprzewodników
| Władza: | 2W |
|---|---|
| napięcie: | 15,5 V |
| nazwisko: | Obrotowy silnik cewki drgającej |
0.22N.M Szczytowy moment obrotowy Głosowa cewka 0,05mm Dokładność Głosowa cewka Aktuator
| Ciągły moment obrotowy: | 0,12 Nm |
|---|---|
| Dokładność: | 0,05 mm |
| Hałas: | Niskie |
Silniki zwrotne głosowe silniki o wysokiej prędkości obrotowej 0.22N.M.
| Hałas: | Niskie |
|---|---|
| Dokładność: | 0,05 mm |
| nazwisko: | Obrotowy silnik cewki drgającej |
Silniki z silnikiem obrotowym o wysokiej dokładności pozycyjnej do produkcji półprzewodników
| nazwisko: | Obrotowy silnik cewki drgającej |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Hałas: | Niskie |
Wykonujący spiralę głosową obrotową o wysokiej częstotliwości 0.84N.M Wykonujący spiralę obrotową ruchomą
| Dokładność: | 0,05 mm |
|---|---|
| napięcie: | 6,3 V |
| Rodzaj: | Silnik obrotowy |
0.84N.M Szczytowy moment obrotowy prostokątny silnik zwojowy dla technologii laserowych
| Życie: | ≥10000 godz |
|---|---|
| napięcie: | 6,3 V |
| Dokładność: | 0,05 mm |
Precyzyjne mikrosilniki obrotowe z cewką drgającą do zastosowań optycznych
| Waga: | 225,5 g |
|---|---|
| Długość: | 115 mm |
| Woltaż: | 52,4 V |
Mikro precyzyjny silnik obrotowy z cewką głosową do ramion robotycznych
| Waga: | 21,5 g |
|---|---|
| Długość: | 60 mm |
| Woltaż: | 15,5 V |

