Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm ] mecz 112 produkty.
Kompaktowy liniowy silnik ruchu wiertniczego silnika wiertniczego Vcm
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Aluminiowy stop całkowicie zamknięty silnik z napędem głosowym 50 mm
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
VCAB Series Linear Voice Coil Wysoka moc wyjściowa VCM Motor niskiego hałasu Wysoka wydajność
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Wysokiej precyzji Górny Rdzeniowy Silnik Miniaturowy Aktuator Liniowy VCM do Skupiania Kamery Telefonów Komórkowych
| Materiał obudowy silnika: | Stop aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie: | Maszyny z pustymi rdzeniem |
| Całkowity udar: | 20mm |
niski poziom hałasu lekkie silniki VCAR dla przemysłu półprzewodników
| Udar: | Krótki |
|---|---|
| Rodzaj cewki: | Wielowarstwowe |
| Rozstrzygnięcie: | Wysoki |
Wysokiej precyzji Micro Voice Coil Motor dla sprzętu testowego
| Całkowity udar: | 6,2 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Siła szczytowa: | 15N |
11V 90° Stroke Motor o lekkiej masie obracający się silnik z wiertarką głosową do precyzyjnego sterowania
| Waga: | 18g |
|---|---|
| Długość: | 70 mm |
| napięcie: | 11V |
Precyzyjny wirujący silnik z wiertarką głosową Mikroaktywujący liniowy dla urządzeń automatycznych
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁODZIE, samochody, medycyna, półprzewodniki, lotnictwo, sterowanie zaworami, platformy wibracyjne i |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Silniki o wysokiej częstotliwości prostokątnej cewki głosowej do stosowania w sprzęcie automatycznym
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Mikromagnes stały, silnik linijny, wbudowany w wał, silnik z wiertarką głosową dla przemysłu półprzewodnikowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

