Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm ] mecz 117 produkty.
Wysokiej prędkości mikrowrotny silnik wiertniczy głosowy dla urządzeń do autofokusu soczewek optycznych
| Waga: | 350g |
|---|---|
| Długość: | 169 mm |
| Woltaż: | 26V |
Precyzyjny silnik obrotowy z cewką drgającą do urządzeń inspekcji płytek półprzewodnikowych
| Waga: | 65G |
|---|---|
| Długość: | 81mm |
| Woltaż: | 8,4 V |
Wysokiej precyzji Mikro Rotary Voice Coil Motor używany do wyrównania płytek
| Waga: | 21,5 g |
|---|---|
| Długość: | 60mm |
| Woltaż: | 15,5 V |
Wysokofrekwencyjny mikro rezonansowy silnik zwrotny głosowy używany do opakowań chipów
| Waga: | 66g |
|---|---|
| Długość: | 75mm |
| Woltaż: | 6,7 V |
Wysokiej precyzji obrotowy silnik wiertniczy dla półprzewodników
| Waga: | 50,4 g |
|---|---|
| Długość: | 75mm |
| Woltaż: | 6,3 V |
2500N Liniowy silnik z wiertarką głosową 12mm Stroke Liniowy Mały silnik 24v Lekka waga
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Władza: | 2500N |
| Prędkość nominalna: | 100 Hz (obr./min) |
Silnik liniowy dużych prędkości do dwwymiarowego lusterka Mini silnik aktuatora liniowego
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
436N Wysokiej Szybkości Mikrowiru Głosowego Aktuator Do Encoderów Silników Głosowych
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, roboty, UAV, wentylatory medyczne, optyka, druk 3D, mikroskopy |
|---|---|
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |
Silnik cewki głosowej typu swingowego z kodem cewka głosowa obrotowa do wyrównania optycznego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, układ serwo z zamkniętą pętlą obrabiarek CNC i może być używany do wykrywania przemi |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej precyzji VARS Series Rotary Voice Coil Motors dla przemysłu półprzewodników
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

