Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm ] mecz 112 produkty.
Silnik sterowany napięciem o wysokiej dokładności bez rdzenia, motor szczotkowany, lekka masa
| Niezawodność: | Wysoki |
|---|---|
| Zmuszać: | Wysoki |
| Rodzaj silnika: | Silnik cewki drgającej |
Niski hałas Mini silnik elektryczny 12 Volt silnik elektryczny
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wykonawca obrotowy z wiertarką dźwiękową 0,22N.m
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| napięcie: | 15,5 V |
| Materiał: | Stop aluminium |
Silnik o wysokiej częstotliwości wzajemnej oscylacji dźwiękowej dla sprzętu audio
| opakowanie: | w kartonie |
|---|---|
| Materiał magnesu: | neodym |
| Dokładność: | 0,05 mm |
Mały elektryczny magnetyczny silnik głosowy, cewkowy aktuator liniowy, wysoka dokładność pozycjonowania
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej częstotliwości reakcji Rotary Voice Coil Motor Wysoka dokładność pozycjonowania
| Dokładność: | 0,05 mm |
|---|---|
| Prędkość: | Wysoka prędkość |
| Władza: | 6W |
Silnik ruchu liniowego o wysokiej rozdzielczości i długiej żywotności
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Zmuszać: | Wysoki |
| Hałas: | Niskie |
294N 50mm Stroke Magnetyczny Silnik Głosowy Silnik Spółkowy Silnik Wysokiego Przyspieszenia
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej częstotliwości magnetyczny silnik głosowy o cewce liniowej
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka, soc |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej precyzji, niskiego hałasu, małego otwornego silnika głosowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne, p |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

