Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm voice coil ] mecz 113 produkty.
Wysokiej precyzji VCAR Series Voice Coil Motors For Automation Equipment
| Całkowity udar: | 11,2 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0262-0112-00A |
| Siła szczytowa: | 262N |
Wysokiej precyzji 0,05 mm silnik z wiertarką głosową Dc Aktuator liniowy do automatyki przemysłowej
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Moduły silnika z lekką cewką głosową VCM wysoka odpowiedź bez efektu kołatania
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka, soc |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Silniki o wysokiej częstotliwości prostokątnej cewki głosowej do stosowania w sprzęcie automatycznym
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Miniaturowy aktuator liniowy z cewką głosową do silników magnetycznych stałych do drukarek 3D
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt optyczny |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Magnes Liniowe Silniki Elektryczne Silnik Głosowy VCM Wysokiej Częstotliwości Aktuator Liniowy
| Napięcie (v): | 44,9 |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | DO USTALENIA |
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny |
Wysokiej odbiórkowej wysokiej wydajności aktuator lekki ciężar głosowy cewki silników Biomedical Project
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Miniaturowe silniki silnikowe silnikowe silniki silnikowe silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe silniki silnikowe
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka, soc |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Silniki drgające o wysokiej precyzji, silniki wiertnicze, silniki drgające do automatycznych systemów pozycjonowania
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt optyczny |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Moduły silnika krótkotrwałego silnika silnikowego silnika silnikowego silnika silnikowego silnika silnikowego silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnika silnik
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka, soc |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

