Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm ] mecz 112 produkty.
Wysokiej prędkości obrotowy silnik cewki głosowej oscylacji odwzajemnienia silnik cewki głosowej VCM
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Użycie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej prędkości Micro VCM Voice Coil Motor dla systemów optycznych 3D
| Całkowity udar: | 4 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Siła szczytowa: | 44N |
Charakterystyka drgań VCM silnik wiertniczy głosowy silnik wysokiej częstotliwości silnik wysokiej precyzji
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop |
|---|---|
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | 30 |
Wysokiej precyzji VCM Voice Coil Motor Permanent Magnet Mini Motor Niski hałas
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, respirator medyczny, mikroskop, optyka, soczewka optyczna, sprzęt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Gładki silnik silnikowy VCM wysokiej mocy Mini płaski serwo silnik
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Użycie: | ŁÓDŹ, Samochód, roboty, UAV, wentylatory medyczne, druk 3D, mikroskopy, endoskop |
| Rodzaj: | Siłownik |
Moduły silnika z lekką cewką głosową VCM wysoka odpowiedź bez efektu kołatania
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka, soc |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Elektryczny silnik napędowy wysokiej wydajności VCM Długotrwały silnik wysokiej wydajności
| Ochrona: | IP67 |
|---|---|
| Siła szczytowa: | 15N |
| Życie: | Długi |
Niski hałas, wysokiej precyzji silniki VCM do systemów optycznych
| Pozycja: | Mini silniki elektryczne |
|---|---|
| Hałas: | Niskie |
| Waga: | 20g |
Wysokiej prędkości VCM Voice Coil Motor For Photolithography Machine In Semiconductor Manufacturing
| Całkowity udar: | 25 mm |
|---|---|
| Waga: | 35g |
| Maksymalne napięcie: | 26,5 V |
Wysokiej wrażliwości całkowicie domowy silnik silnikowy wiertarki głosowej o lekkiej masie
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Życie: | 100 milionów razy |
| Numer partii: | JESZCZE-YQDJ64 |

