Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ vcm voice coil motor ] mecz 112 produkty.
Mikro precyzyjny silnik obrotowy z cewką głosową do ramion robotycznych
| Waga: | 21,5 g |
|---|---|
| Długość: | 60 mm |
| Woltaż: | 15,5 V |
Moduł silnika z krótką reakcją głosową bez efektu zderzenia Moduł silnika VCM
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
4.9A Mały silnik bezżelazny VCM Aktuator Dobry charakter siłowy
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej precyzji 90-stopniowy silnik zwrotny do systemów skanowania
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Numer modelu: | VARS0017-090-00A |
| Prędkość: | Zmienna prędkość |
Wysoko częstotliwości VCAR Series Voice Coil Motors dla obrazowania medycznego
| Całkowity udar: | 560,3 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0087-0563-00A |
| Siła szczytowa: | 87N |
Wysokiej precyzji 0,05 mm silnik z wiertarką głosową Dc Aktuator liniowy do automatyki przemysłowej
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Wysokiej precyzji VCAR Series Voice Coil Motors For Automation Equipment
| Całkowity udar: | 11,2 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0262-0112-00A |
| Siła szczytowa: | 262N |
11V 90° Stroke Motor o lekkiej masie obracający się silnik z wiertarką głosową do precyzyjnego sterowania
| Waga: | 18g |
|---|---|
| Długość: | 70 mm |
| napięcie: | 11V |
0.84N.M Szczytowy moment obrotowy prostokątny silnik zwojowy dla technologii laserowych
| Życie: | ≥10000 godz |
|---|---|
| napięcie: | 6,3 V |
| Dokładność: | 0,05 mm |
11.5V Precyzja oddychania Wysokiej Wydajności Aktuator Głosowy silnik cewkowy
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Władza: | 2500N |
| Numer partii: | YET-YQDJ62 |

