Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ robot direct drive linear motor ] mecz 65 produkty.
Odpowiedź wysokiej częstotliwości 6.9A VCM Voice Coil Motor Micro Direct Drive Motor
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, projekt optyczny, sprzęt laserowy, półprzewodnik |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
25V silnik wibracji wysokiej częstotliwości do robotów endoskopowych
| Typ silnika: | Silniki wibracyjne |
|---|---|
| Siła szczytowa: | 20,5 N |
| Rozmiar: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
74mm szerokość silniki wirujące wysokiej prędkości płaskie liniowe silniki zwojowe do narzędzi maszynowych CNC 12.3N siła ciągła
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Wysoko częstotliwości Liniowy Aktuator Głosowa cewka VCM Motor używany do zautomatyzowanych robotów
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Użycie: | ŁÓDŹ, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Dobrą jakość Wysokiej Precyzji Głosowy silnik cewkowy Profesjonalne dostosowanie
| Batch Number: | YET-YQDJ13 |
|---|---|
| Cost: | Low |
| Force: | High |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Napięcie (v): | 26,9 |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | DO USTALENIA |
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
Silniki silnikowe głosowe o wysokiej częstotliwości VCAB dla urządzeń do dokładnej kontroli
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Model produktu: | VCAB0087-0563-00A |
| Waga: | 177g |
294N 50mm Stroke Magnetyczny Silnik Głosowy Silnik Spółkowy Silnik Wysokiego Przyspieszenia
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, UAV, druk 3D, mikroskop, endoskop, robot, wentylatory medyczne |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Silniki elektryczne o dużym przyspieszeniu
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, sprzęt gospodarstwa domowego, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wen |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Niski indukcyjność silnik elektryczny Aktuator liniowy silnik głośnikowy o wysokiej odpowiedzi
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |

