Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ high precision linear voice coil motor ] mecz 226 produkty.
Wysokiej prędkości VCM Voice Coil Motor Mały bezrdzeniowy silnik o niskiej hałasie Wysoka niezawodność
| napięcie: | 44,9 V |
|---|---|
| Aktualność: | Niskie |
| Koszty: | Niskie |
2500N Liniowy Silnik Głosowy 6,2 mm Długość Uderzenia Liniowe Silniki prądu stałego
| Siła wyjściowa: | Wysoki |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | Wysoki |
| Moc nominalna: | 2500N |
74mm szerokość silniki wirujące wysokiej prędkości płaskie liniowe silniki zwojowe do narzędzi maszynowych CNC 12.3N siła ciągła
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Wysokoprzyzwoity, niestandardowy silnik z wiertarką głosową o wysokiej częstotliwości z łożyskiem do pracy zaworów
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Siłownik |
| Częstotliwość: | 50/60hz |
Moduł silnikowy o wysokiej częstotliwości odpowiedzi głosowej z wałem dla sektora przemysłowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, robot, respirator medyczny, mikroskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysoko częstotliwości, dużych prędkości, obrotowy silnik z cewką głosową do skupiania laserowego
| Prędkość: | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
| Ciągły moment obrotowy: | 0,1 Nm |
Wysokiej precyzji kwadratowy VCM Voice Coil Motor w urządzeniach audio mobilnych
| Rodzaj montażu: | Flanka |
|---|---|
| Kolor: | srebrny/czarny |
| Pozycja: | Mini silniki elektryczne |
Wykonawca o wysokiej precyzji obrotowej cewki głosowej 20°
| Hałas: | Niskie |
|---|---|
| Władza: | 2W |
| Moment obrotowy: | 00,77 N.m. |
Stabilny liniowy silnik wiertniczy dźwiękowy oscylujący mikro silnik do zbierania danych inwertera
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, roboty, UAV, wentylatory medyczne, druk 3D, mikroskopy, endoskop |
| Rodzaj: | Siłownik |
Precyzyjne mikrosilniki obrotowe z cewką drgającą do zastosowań optycznych
| Waga: | 225,5 g |
|---|---|
| Długość: | 115 mm |
| Woltaż: | 52,4 V |

