Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ high precision linear voice coil motor ] mecz 226 produkty.
Mikro elastyczne silniki drgające do systemów przenośnych i zasilających o wysokiej częstotliwości
| Funkcja ochrony: | Całkowicie zamknięty |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Liczba słupów: | 10 |
25V silnik wibracji wysokiej częstotliwości do robotów endoskopowych
| Typ silnika: | Silniki wibracyjne |
|---|---|
| Siła szczytowa: | 20,5 N |
| Rozmiar: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
Wykonawca liniowy ze stopów aluminium, o wysokiej dokładności pozycjonowania, wykonawca typu prostokąta
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Silniki wibracyjne o wysokiej prędkości i wysokiej precyzji do sprzętu półprzewodnikowego
| Typ silnika: | Silniki wibracyjne |
|---|---|
| Siła szczytowa: | 10N |
| Specyfikacje modelu: | VCZA0010-0020-00A |
Silniki wibracyjne o wysokiej prędkości i wysokiej częstotliwości do automatyki elektroniki 3C
| Typ silnika: | Silniki wibracyjne |
|---|---|
| Siła szczytowa: | 4.2N |
| Specyfikacje modelu: | VCZA0010-0020-00A |
Silniki wibracyjne serii VCAZ do systemów wyrównywania wizyjnego i pozycjonowania optycznego
| Typ silnika: | Silniki wibracyjne |
|---|---|
| Siła szczytowa: | 20,5 N |
| Specyfikacje modelu: | VCZA0020-0040-00A |

