Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ high frequency rotary voice coil actuator ] mecz 30 produkty.
Wykonujący prostokątną cewkę głosową Wykonujący stały magnes o dużym przyspieszeniu
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej precyzji Mikro Rotary Voice Coil Motor For Mirrors Low Noise Design
| Funkcja ochrony: | Całkowicie zamknięty |
|---|---|
| Model produktu: | VARS0706-014-00A |
| Szczytowy moment obrotowy: | 7.1 N.m. |
Wykorzystanie silnika silnikowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Mini Linearny Silnik Głosowy o Wysokiej Precyzji
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, sprzęt gospodarstwa domowego, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wen |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Proste silniki liniowe płaskie miniaturowe dla przemysłu narzędzi maszynowych
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, sprzęt gospodarstwa domowego, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wen |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wysokiej częstotliwości reakcji Rotary Voice Coil Motor Wysoka dokładność pozycjonowania
| Dokładność: | 0,05 mm |
|---|---|
| Prędkość: | Wysoka prędkość |
| Władza: | 6W |
Precyzyjny wirujący silnik z wiertarką głosową Mikroaktywujący liniowy dla urządzeń automatycznych
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁODZIE, samochody, medycyna, półprzewodniki, lotnictwo, sterowanie zaworami, platformy wibracyjne i |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Krótki czas reakcji wirująca cewka głosowa Mikrowirujący cewka głosowa do hamulca zaworów
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, medycyna, półprzewodniki, lotnictwo, sterowanie zaworami, platfor |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
7.2mm Całkowicie wbudowany silnik dźwiękowy
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wykonujące silniki prądu stałego o wysokiej precyzji
| Stosowanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
|---|---|
| Typ: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |

