Wszystkie produkty
-
Silnik cewki drgającej Vcm
-
liniowy silnik cewki drgającej
-
Obrotowy silnik cewki drgającej
-
Silniki wibracyjne
-
Siłownik z liniową cewką drgającą
-
Siłownik silnika liniowego
-
W pełni domowy siłownik cewki drgającej
-
Silnik z pustym rdzeniem
-
Siłownik o wysokiej wydajności
-
Moduły silników
-
Liniowy serwomotor
-
Sterownik serwomotoru
słowa kluczowe [ custom fully house voice coil actuator ] mecz 8 produkty.
Specjalnie wyprodukowany silnik głosowy z silnikiem głosowym wysokiej częstotliwości
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
Wysokiej wrażliwości całkowicie domowy silnik silnikowy wiertarki głosowej o lekkiej masie
| Waga: | Światło |
|---|---|
| Życie: | 100 milionów razy |
| Numer partii: | JESZCZE-YQDJ64 |
Magnes stały wysokiej precyzji dla dużych zaworów napędowych
| Numer modelu: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Siła szczytowa (N): | 30N |
| Ciągła siła: | 7,2N |
7.2mm Całkowicie wbudowany silnik dźwiękowy
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
445N Całokształtowy sterownik cewki głosowej sterownik silnika cewki głosowej oscylującej do skanowania laserowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, roboty, UAV, wentylatory medyczne, optyka, druk 3D, mikroskopy |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
Wykonujące silniki prądu stałego o wysokiej precyzji
| Stosowanie: | ŁÓDŹ, samochód, rower elektryczny, UAV, druk 3D, mikroskop, robot, wentylatory medyczne, projekt opt |
|---|---|
| Typ: | Mikrosilnik |
| Moment obrotowy: | Upraszanie |
Wysoce precyzyjny, wysokiej częstotliwości, mikro silnik, pełnofunkcyjny aktuator z cewką głosową do drukarek 3D
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Model produktu: | VCAH0013-0070-00A |
| Ciągła siła: | 4.2N |
Mikromagnes stały, silnik linijny, wbudowany w wał, silnik z wiertarką głosową dla przemysłu półprzewodnikowego
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Wykorzystanie: | ŁÓDŹ, Samochód, Rower elektryczny, UAV, robot, Wentylator medyczny, mikroskop, endoskop, optyka |
| Rodzaj: | Mikrosilnik |
1

